Bažantnice Albertovec - nabídka služeb

Bažantnice Albetovec patří k nejlepším bažantnicím v České republice, má bohatou historii, byla založena pruským knížecím rodem Lichnovských a lovy na bažanty se zde konají téměř 200 let. V letech 1887 a 1893 zde opakovaně lovil také císař Vilém II.

 Nedílnou součástí  během celého loveckého dne, je dodržování mysliveckých zvyků a tradic, které působí na lovecké hosty přirozeně a velmi příjemně.  Hon v bažantnici Albertovec je organizován s ohledem na maximální požitek z lovu.  Každému lovci je přidělen osobní nabíječ, který mu počítá ulovené bažanty. Loví se bažant obecný a orebice. Hon je zahájen slavnostním nástupem za doprovodu mysliveckých fanfár. Poté jsou lovci rozmístěni do první leče. Hon na bažanta má několik lečí, které jsou závislé na přání lovců. Na konci honu je slavnostní výřad s fanfárami a přemístěním do loveckého domu, kde následně  probíhá pasování na krále honu, na požádání i myslivecký soud. 

Na přání lovců zajistíme exkluzivní  ubytování v luxusních hotelích, s vlastní dopravou (Buly aréna Kravaře, Hotel Imperial, Zámek Zábřeh )


Podmínky

             Lov v bažantnici Albertovec  2023/ 2024


Minimální odlov za 1 den je 500 bažantů, optimální je 1000+ bažantů.

Každý lovecký host musí mít k lovu český lovecký lístek. K vyřízení českého loveckého lístku potřebujeme:

  • barevnou kopii pasu,
  • zbrojního průkazu a loveckého lístku,
  • vyřízení českého loveckého lístku včetně pojištění stojí 40 Euro na osobu.

Náboje 0,45-0,50 euro/ks  (máme k dispozici náboje ráží 12, 16 a 20). 

Na hon budeme požadovat 35% zálohu z předpokládaného odlovu splatnou po domluvě termínu honu.  Doplatek za hon a služby spojené s honem proběhne po skončení honu, je možné platit pouze hotově.